Прикривали кораблі від авіаудару: РФ провела в окупованому Криму військові навчання

27.10.2020 06:36

Як передає Укрінформ, про це повідомлять на сайте Міністерства оборони Росії.

«За задумом навчання, центр управління Чорноморського флоту отримав розвіддані щодо зльоту групи літаків умовного ворога в напрямку Кримського півострова. Засоби ППО на чергових кораблях ЧФ були приведені в бойову готовність, на корабельні сили флоту був переданий сигнал про наближення авіагрупи умовного противника», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час цих навчань розрахунки ППО кораблів у пунктах базування «взяли на супровід і знищили повітряні цілі умовного ворога зенітною ракетною зброєю, призначеною для протиповітряної оборони кораблів від всіх засобів повітряного нападу».

Цілі були імітовані електронним способом системами управління озброєння кораблів і умовно знищені до здійснення заходу літаків на бойовий курс.

Як повідомлялося, після анексії українського Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові і в акваторії Чорного моря.

У Генштабі України дії російських військових у Криму називають протизаконними.

источник: Укринформ

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X