Президент підписав указ про утворення Ради соціального розвитку регіонів

30.09.2020 17:42

Президент Зеленський підписав указ про утворення Ради соціального розвитку регіонів. Орган створюється з метою забезпечення гарантій соціального захисту населення.

Zelenskij podpisal
Фото: Reuters

Об этом "УНН" повідомляє з посиланням на пресслужбу ОПУ.

"Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 415/2020, яким утворив Раду соціального розвитку регіонів", — зазначається в указі.

Як зазначається в документі, Рада створюється з метою забезпечення гарантій соціального захисту населення, доступності та якості соціальних послуг, серед іншого під час проведення реформи з децентралізації влади, сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань реалізації громадянами права на соціальний захист.

"Цим же указом Глава держави затвердив Положення про Раду соціального розвитку регіонів", — зазначається в повідомленні.

Повідомляється, що згідно з документом, Рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, завдання якої — системний аналіз ситуації щодо забезпечення гарантій соціального захисту населення та напрацювання за його результатами і внесення на розгляд Глави держави пропозицій щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань, підготовка законопроектів для їхнього розв'язання, напрацювання пропозицій щодо налагодження взаємодії з інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань надання соціальних послуг особам/сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння поширенню найкращого вітчизняного та міжнародного досвіду.

"Раду, згідно з положенням, очолює заступник керівника Офісу Президента України з питань соціальної політики та охорони здоров'я", - говорится в сообщении.

Також її рішення ухвалюються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Ради шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів голос голови Ради є вирішальним. За результатами засідання оформлюється протокол, який підписують голова та секретар Ради.

Нагадаємо, Раді рекомендували прийняти законопроект щодо соцзахисту населення в період карантину.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, засідання Координаційної ради буде онлайн.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X