Понад 230 000 гривень збитків держбюджету через неналежну перевірку податкової декларації з ПДВ – ДБР завершило досудове розслідування відносно посадовиці ДФС у Миколаївській області

19.11.2020 09:41

До суду направлено обвинувальний акт відносно головного державного ревізора-інспектора одного з відділів ГУ ДФС у Миколаївській області. 

Встановлено, що посадовиця неналежно виконувала свої службові обов'язки під час проведення камеральної перевірки податкової декларації з ПДВ, поданої товариством з обмеженою відповідальністю, а саме не вжила заходів щодо перевірки правдивості зазначених у ній відомостей, внаслідок чого державному бюджету було завдано збитків на загальну суму 232 175 гривень.

Таким чином, посадова особа обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві. Процесуальне керівництво - прокуратура Миколаївської області, оперативний супровід -  ДФС України.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X