Пів мільйона доларів за крісло мера: у Борисполі озвучили вартість передвиборчої кампанії

22.09.2020 14:14

Від 300 до 400 тисяч доларів — у стільки обійдеться передвиборча компанія кандидатові на посаду міського голови міста Бориспіль. Такі цифри озвучив кандидат в мери Ігор Петровскіс. Про це він сказав у коментарі представникам руху «За чесні вибори», які розгорнули свою діяльність у Борисполі. Також Петровскіс оприлюднив цілу низку корупційних тем, які роками присутні у місті.

Boryspil
У Борисполі почав роботу рух «За чесні вибори». Фото: СтопКор.

«Мер має думати про наповнення бюджету, а не як освоїти кошти, купити літак, побудувати фонтан за 15 мільйонів, коли його реальна ціна 3,5-5. Оці корупційні схеми треба прибрати, тоді місто буде розвиватись», — зазначив кандидат у мери Петровскіс.

За словами чоловіка, у місті діє монополія на будівництво. Переважна більшість будівельних об’єктів у Борисполі належить одній родині.

«Сюди треба запустити щонайменше 50 компаній тоді буде конкуренція на землю, тоді ми зможемо дорожче продати землю або зробити, як в Ірпені, де забудовники зробили дитсадок і за 1 гривню подарували міській раді. А у нас на садок виділили понад 50 мільйонів гривень і кажуть, що це мер побудував. Це не мер збудував, а люди, які в ці нелегкі економічні часи сплачують податки», — додав Ігор Петровскіс.

На думку чоловіка, ефективний мер — це кандидат, який пішов у політику шляхом самовисування.

«Самовисуванець буде працювати на людей, на місцевих жителів, а мер, який зайде від партії, буде орієнтуватись на цю групу людей, які в нього вклали кошти. Наприклад, за моїми підрахунками, виборча компанія мера у Борисполі обійдеться у 300-400 тисяч доларів», — резюмував чоловік.

Petrovskis
Кандидат в мери Борисполя Петровскіс оприлюднив корупційні схеми, які діють у місті. Фото: СтопКор.

Представники громадського руху «За чесні вибори» у вересні почали моніторинг порушень виборчого законодавства. Це масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього передвиборчого процесу. Стартували у місті Обухів під Києвом. Головна мета — забезпечити проведения виборів чесно та прозоро.

Так, активісти ГО «Стоп корупції» в рамках руху «За чесні вибори» організували в місті Бородянка громадську приймальню та збирали у місцевих жителів інформацію щодо порушень виборчого законодавства.

Наприклад, там представники «Нових облич» організували джазовий концерт і роздавали дітям безкоштовні солодощі. І все це під час пандемії та карантину через COVID-19.

Далі у планах активістів – інші міста Київської області та інших регіонів.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X