Піратська ретрансляція програм українських телеканалів для мільйонної аудиторії – на порушенні авторських прав викрито мешканця Кіровоградщини (ФОТО)

18.11.2020 18:38
За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури викрито місцевого мешканця на порушенні авторських та суміжних прав, які належать українським медіа-групам, шляхом публічної демонстрації програм телеканалів з використанням мережі Інтернет через спеціально створені додатки (ч. 3 ст. 176 КК України).

За даними слідства, громадянин створив та адміністрував вебсайт, надаючи користувачам доступ до перегляду телеканалів. Програми телеканалів ретранслювалися через додатки, адміністрування яких здійснювалось через одне із товариств, засновником якого є іноземний громадянин, а спеціально створені вебресурси зареєстровані на території Російської Федерації. Місячна підписка на послуги коштувала 28 гривень, аудиторія глядачів налічувала понад мільйон осіб.

У ході санкціонованих обшуків в офісі товариства та у помешканнях фігурантів провадження правоохоронці вилучили кілька десятків серверів, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, жорсткі диски, флеш-накопичувачі та документацію.

За клопотанням прокуратури на вилучене майно судом накладено арешт. Слідство триває. Досудове розслідування здійснюють слідчі Кропивницького відділу поліції ГУ Нацполіції в Кіровоградській області.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X