Підбиратимуть кандидатів: у «Слузі народу» призначили кураторів на місцевих виборах

19.02.2020 08:12

Партія "Слуга народу" призначила кураторів місцевих виборів у регіонах, що відбудуться цієї осені. За кожною областю закріплено народного депутата від президентської політсили.

Об этом сообщает LB.ua з посиланням на власні джерела в парламентській фракції "Слуги народу".

За даними видання, куратори відповідатимуть за цілий спектр питань: від підбору кандидатів до результатів виборів. Співрозмовники повідомили журналістам, що остаточний список кураторів особисто затверджує президент Володимир Зеленський.

Ці уповноважені матимуть провести переговори з місцевими елітами і представниками "ЗеКоманди", щоб потім запропонувати кандидатів на затвердження партії і президента, йдеться в публікації.

Журналісти з'ясували, що куратором Києва на місцевих виборах буде голова президентської партії Олександр Корнієнко. За Миколаївською областю закріплений голова парламентської фракції "слуг" Давид Архамія, за Харківською – його заступник Павло Сушко.

Куратором Одеської області призначений Олександр Сова, Чернігівської – Павло Халімон, Херсонської – Олександр Дубінський.

Микита Потураєв буде вірогідно відповідати за Кіровоградську область. Аліна  Загоруйко – закріплена за Вінницькою, а Олександр Завітневич – за Черкаською областю.

Нагадаємо, чергові вибори в місцеві органи самоврядування мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

 

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X