Перешкоджання професійній діяльності ЗМІ: поліція Донеччини реагує на кожне звернення журналістів

21.11.2020 14:17

У середу 18 листопада відбувся круглий стіл за участі співробітників сектора захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Донецькій області та голови Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ Олени Калайтан. Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та подальшу співпрацю щодо безпеки діяльності журналістів. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Донецької області.

Policija Donechyna i jurnalisty
Фото: Нацполиция

Відтак, з метою комунікації та налагодження взаємодії із працівниками ЗМІ відкрита гаряча лінія для повідомлень про правопорушення стосовно журналістів - окрема електронна адреса [email protected], Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України. Повідомлення, які надходять на інформаційну платформу, потраплять до департаменту, який оперативно супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів.

Поліцейські повідомили, що спільно з підрозділами дізнання злочинами, які пов'язані з перешкоджанням професійній діяльності журналістів, займається новий підрозділ, створений Департаментом захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України.

Так, з початку року поліція Донеччини відкрила дев'ять кримінальних проваджень за ст.171 Кримінального кодексу України. За результатами проведеного розслідування сім з них - закрито, за двома провадженнями триває слідство.

Наприкінці слухання поліцейські та голова Донецької обласної спілки журналістів домовилися про проведення спільної конференції з усіма членами асоціації. Через карантинні обмеження вона відбудеться в онлайн форматі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, поліцейські та представники ЗМІ обговорюють питання ефективної комунікації для протидії безкарності за злочини проти журналістів.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X