Партнер бизнесвумен Русалиной Петренко признался в причастности к заказным дел

09.07.2020 14:45

Микола Петренко, з яким довгі роки вела бізнес меценатка Людмила Русаліна, зізнався у своїй причетності до замовних кримінальних справ проти жінки. Про це 9 липня під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що відбувся у пресцентрі «Стоп корупції», заявила сама Русаліна.

Rusalina
Людмила Русалина Фото: СтопКор

«Місяць тому після моєї пресконференції мій партнер Микола Петренко у присутності мого адвоката Олени Фролової пізно ввечері повідомив, що за замовними справами стоїть він. Що у нього є ручний кишеньковий слідчий, який повністю виконує його розпорядження. У присутності мого адвоката із вимогою підписати він передав документи, якими мене повністю усувають з мого бізнесу. І сказав: якщо я їх підпишу, то його слідчий закриє кримінальні справи і все буде добре», - рассказала она.

prestsentr stop coruptsii
Брифінг на тему: «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?» Фото: СтопКор
prestsentr stop coruptsii
Пресс-центр "Стоп коррупции" Фото: СтопКор

Русаліна додала, що цькування погрозами та замовними кримінальними справами з метою заволодіння її бізнесом триває вже четвертий рік.

Партнер Русаліної Петренко
Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X