Партія “Батьківщина” офіційно висунула свого кандидата на посаду мера Києва

21.09.2020 13:41

Під час конференції Київської міської партійної організації ВО "Батьківщина" було вирішено висунути Олексія Кучеренка кандидатом на посаду мера Києва.

apm3627_1_650x410
Фото: Батьківщина

Об этом сообщает РБК-Украина.

Відповідне рішення було одноголосно ухвалено під час другого етапу 14 конференції, яка відбулася в понеділок, 21 вересня, у Києві.

У презентації своєї програми Олексій Кучеренко зазначив, що київська команда Юлії Тимошенко має стратегію вирішення головних проблем української столиці - модернізації житлового фонду та інфраструктурних мереж, встановлення справедливих тарифів, зменшення заторів, впорядкування забудови, плани покращення екології, озеленення міста тощо.

"Сьогодні Київ знаходиться в потужній, системній управлінській кризі. Ця криза пов’язана із непрофесійною та неефективною владою. Пріоритет нашої команди - безпека та комфорт проживання в місті для киян, підвищення привабливості Києва для туризму та ведення бізнесу. Але передусім Київ має бути комфортним саме для киян", - заявив Кучеренко.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X