Парламентские довыборы ЦИК дважды отказала в регистрации вдове нардепа Давыденко

30.09.2020 18:14

Округ №208 на Чернігівщині знову б’є рекорди за кількістю передвиборчих скандалів. Тут знімають кандидатів з перегонів, реєструють «двійників», а Олег Ляшко звинувачує конкурентів у підкупі. Щоправда, брудні технології використовують здебільшого проти його суперників.

ЦВК зареєструвала вже 17 кандидатів у депутати за одномандатним виборчим округом №208 у Чернігівській області. Та проти основних конкурентів лідера радикалів розгорнули масштабну брудну кампанію, сообщил 30 вересня голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук під час щоденного брифінгу в рамках спецпроєкту «Стоп політичній корупції».

Зокрема, в окрузі активно «клонують» кандидатів: безробітний «двійник» кандидата від «Слуги народу» Анатолія Гунька проживає на Полтавщині і не має жодного стосунку не лише до 208-го округу, а й взагалі до Чернігівщини. Ще один Гунько – Ігор Віталійович – житель обласного центру.

Поміж тим, у ЦВК під сумнівним приводом відмовили в реєстрації кандидатом у народні депутати України удові нардепа Валерія Давиденка – Людмилі Давиденко.

davydenko
Центральная избирательная комиссия дважды отказала Людмиле Давыденко в регистрации Фото: ЦИК

На засіданні 23 вересня її зняли з реєстрації як кандидата в нардепи через нібито недійсний паспорт, який вона змінила у зв’язку зі зміною прізвища. Сама Людмила Давиденко наполягала, що це – технічна помилка працівників міграційної служби.

Однак 29 вересня у Центрвиборчкомі вдруге відмовили пані Давиденко в реєстрації. Як прокоментував журналістам її адвокат Микола Торбєєв, рішення виборчої комісії оскаржуватимуть у суді, оскільки при прийнятті рішення комісія керувалася даними з електронної бази МВС, яка може працювати з порушеннями чи технічними помилками. При цьому рішення про визнання паспорту недійсним, яке має надати Державна міграційна служба, відсутнє.

Нагадаємо, проміжні вибори на 208-му окрузі был назначен рішенням ЦВК після загадкової загибелі нердепа-мажоритарника Валерія Давиденка.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X