Олександр Ткаченко очолив міністерство культури

04.06.2020 12:00

Олександр Ткаченко став міністром культури та інформаційної політики. За це проголосували 263 нардепи

Верховна Рада на засіданні в четвер, 4 червня, призначила міністром культури народного депутата від фракції "Слуга народу", голову Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики ВР Олександра Ткаченка.

Відзначимо, що кандидатуру Ткаченко погодили на засіданні фракції "СН", яке відбулося 1 червня. Тоді заступник голови фракції Євгенія Кравченко зазначила, що вони делегували на пост глави Мінкульту Ткаченко. Його місце керівника парламентського комітету займе Микита Потураєв. При цьому Ткаченко відразу ж підтвердив цей факт і зізнався, що вдячний колегам за довіру.

Опозиційні народні депутати висловили побоювання, що з приходом Ткаченка до Міністерства культури у нього виникне конфлікт інтересів в питанні Одеської кіностудії. Крім того, директор "Укркінохроніки" Аліна Хорошилова звинуватила Ткаченко в наклепі на керівництво "Укркінохроніки". Вона вважає, що це було зроблено заради отримання контролю над майном і земельними ділянками державного підприємства, передает «Діло»

 

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X