Оголошення про порядок підтвердження наміру брати участь у конкурсному відборі кандидатів до складу РГК при ДБР з боку осіб, які подавали необхідний пакет документів станом на травень 2020 року

20.11.2020 20:36

Конкурсна  комісія з добору членів Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань інформує про ухвалене на засіданні від 20 листопада 2020 року рішення надати можливість брати участь у конкурсі з добору членів Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань, оголошеному 8 жовтня 2020 року, на підставі заяви та пакету документів, поданих конкурсантами впродовж встановленого терміну, визначеного рішенням Конкурсної комісії РГК при ДБР від 9 березня 2020 року.

Відповідні особи зобов’язані підтвердити намір брати участь у конкурсному доборі до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань, шляхом заповнення Google форми за посиланням. 

Строк надання заяви для підтвердження наміру брати участь у конкурсному доборі до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань встановлено з 20 листопада 2020 року до 24 листопада 2020 року включно.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X