Офісом Генпрокурора забезпечено повернення понад 90 млн грн несплаченого ЄСВ

17.11.2020 15:01

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора головному бухгалтеру одного з великих підприємств в ракетно-космічній галузі України повідомлено про підозру в ухиленні від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212-1 КК України).

Розслідуванням встановлено, що службові особи підприємства, грубо порушуючи вимоги законодавства, протягом лютого – липня 2018 року не сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки принциповій позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора та вжитим заходам забезпечено надходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування несплачених внесків на суму понад 90 млн грн з урахуванням штрафних санкцій та пені.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Слідчим управлінням Офісу великих платників податків ДФС.

Даний вид податку є обов’язковим до сплати усіма суб’єктами господарської діяльності, оскільки забезпечує захист прав громадян України на пенсійне забезпечення, випадок безробіття та від нещасних випадків на виробництві.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X