Новая и.о. министра образования Мандзий пообещала быстро определиться со сроками проведения вступительной кампании

26.03.2020 08:42

Україна відучора має нового тимчасового керівника Міністерства освіти і науки України: на засіданні Кабміну у середу, 25 березня т.в.о. міністра призначено Любомиру Мандзій, яка з вересня 2019-го була заступницею Ганни Новосад.

Любомира Мандзій Фото: пресслужба МОН

Пані Мандзій народилась у Дрогобицькому районі Львівської області, у 1995-го здобула вищу освіту в ЛДУ ім. Івана Франка (спеціальність – географ). З 1998 по 2001 роки була аспіранткою цього ж вишу (на той час університет вже здобув статус національного) та у 2003 році захистила дисертацію кандидата політичних наук. У 2008 році стала доцентом.

Протягом 15 років (до 2016 року) викладала на кафедрі політології філософського факультету своєї альма матер, а з 2016-го очолювала департамент освіти і науки Львівської ОДА. У липні 2019 року здобула перемогу у відкритому конкурсі на посаду керівника управління Державної служби якості освіти Львівщини.

Пані Любомира наголосила, що призначення її в.о. міністра в період всеукраїнського карантину та епідемії COVID-19, коли перед МОН постала низка гострих проблем та викликів – це велика відповідальність.

«Ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого», – зауважила нова очільниця освітнього відомства.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X