Немецкие правоохранители не могут расследовать отравление Алексея Навального

22.09.2020 13:40

Німецькі правоохоронні органи не можуть розслідувати отруєння російського опозиціонера Олексія Навального речовиною “Новічок” через те, що ця справа знаходиться не в юрисдикції Німеччини.

Navalnyi
Фото: Рубрика

Об этом сообщает РБК-Украина з посиланням на Süddeutsche Zeitung.

Повідомляється, що ще до того, як канцлер Ангела Меркель оголосила про отруєння Навального речовиною "Новічок", федеральний уряд звернувся за роз'ясненнями до генерального прокурора в Карлсруе. Зокрема, його просили роз'яснити, чи можна в Німеччині проводити розслідування.

Однак, оскільки це не військовий злочин, Берлін не може посилатися на універсальну юрисдикцію згідно з Міжнародним кримінальним кодексом. Отруєння Навального сталося в Росії - в цьому і є головна відмінність справи Скрипалів на британській землі з британськими жертвами.

Як заявили у Міністерстві юстиції і державній судовій системі Берліна, розслідування стане можливим, якщо Навальний помре в Німеччині. При цьому не виключено, що судові органи можуть втрутитися, якщо його стан значно погіршиться.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X