Німеччина випроторює Онищенка з країни

28.05.2020 15:35

Відмова німецького суду видати Україні ексдепутата Олександра Онищенка не означає, що він зможе залишитися в ФРН. Його заяву про притулок відхилено.

Як повідомили в пресслужбі суду в Ольденбурзі, на початку травня Федеральне відомство міграції та біженців відмовило українському ексдепутату в наданні політичного притулку в Німеччині і закликало його негайно покинути територію країни. Це випливає з рішення суду, процитованого пресслужбою.

За інформацією адвоката Онищенка, його підзахисний оскаржив в суді міста Оснабрюк відмову в притулку. Онищенко також подав клопотання на дозвіл залишитися в Німеччині на період судового розгляду.

"Олександр Онищенко хоче залишитися в Німеччині", - зазначив адвокат.

Якщо все-таки Німеччина відмовить ексдепутату Верховної Ради в притулку, у нього залишається можливість поїхати в Росію, громадянином якої він є, підтвердив адвокат.

Учора німецький суд відмовив в екстрадиції в Україну колишнього депутата ВР Олександра Онищенка через те, що українські в'язниці можуть не відповідати мінімальним стандартам міжнародного права щодо утримання ув'язнених, повідомляє DW.

Нагадаємо, в лютому цього року тодішній адвокат Онищенка Інґо Міноджіо (Ingo Minoggio) повідомив DW, що його клієнт має громадянство Росії. У разі, якщо Німеччина не видасть ексдепутата Україні, він готовий виїхати до цієї країни.

5 липня 2016 року Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт нардепа Онищенка. На момент голосування нардеп вже втік за кордон.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X