Нардеп от "ЕС" обратилась в милицию по финансированию опрос от Зеленского

21.10.2020 19:54

Нардепка з фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до правоохоронних органів щодо фінансування партією "Слуга народу" опитування громадян, ініційованого Зеленським 25 жовтня у день місцевих виборів.

Klympush-Cycnadze
Фото: Вадима Чуприни

"Надіслала звернення до правоохоронних органів щодо джерел фінансування незаконного зе-опитування, як стало відомо, що його профінансує партія "Слуга народу", - повідомила Климпуш-Цинцадзе у середу у Facebook, передає "Интерфакс-Украина".

Народний депутат вважає, що опитування, ініційоване президентом і фінансоване провладною партією, є непрямою агітацією у день виборів, що порушує законодавство.

"Це безпосереднє порушення Виборчого кодексу - непряма агітація у день виборів, тому що тепер всі вже знатимуть, хто організовує і оплачує цей цирк", - зазначила народний депутат.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявил про наявність пересторог у правоохоронних органів у зв'язку з оголошеним президентом України опитуванням у день виборів 25 жовтня.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X