Нардеп “Слуги народу” підтримав заборону абортів у Польщі

29.10.2020 12:13

Народний депутат від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук заявив, що підтримує заборону абортів у Польщі. Також він додав, що це його власна позиція.

1b05504fcf193d2dc7230a105fbf22b38a0a043c
Фото: УНН

Об этом пишет УНН.

"Ну, давайте ми у понеділок-вівторок зберемося докупи й вирішимо це питання. Тут можна й не чекати понеділка-вівторка, а одноосібно висловлювати. Я вже можу сказати: я цю ідею так само підтримую - заборону, звичайно що", - повідомив Камельчук.

Політик пояснив це "власною позицією".

"На мій погляд, на моє переконання - це, як не крути, вбивство. Є винятки, які у світовій практиці, зокрема, говорять про те, що коли є чітко визначена загроза життю жінки, мами - тоді, часто під наглядом лікарів, це може бути здійснено. Але ці речі мають бути дуже чітко прописані", - зазначив нардеп.

На запитання журналістів про те, що робити у випадках, коли вагітність незапланована, жінка не готова до неї або була зґвалтована - народний обранець зазначив, що "справа у кармі".

"Я міг би зараз прочитати тут дуже довгу тривалу лекцію про карму, про життя, про енергію й так далі. Але якщо скоротити все це до одного, то моя позиція залишається такою: що у будь-якому випадку народження дитини - це є щось непорушне, що не можна порівнюватись з навіть з самим початком, за якої причини це трапилося. Більше того, будь-яку причину можна пережити, але от навпаки потім — усвідомлення того, що у тебе могла бути дитина, а ти її своїми руками вбила — навряд чи", - підсумував нардеп.

Как сообщал "СтопКор" ранее, президент Зеленський скликав термінове засідання Ради безпеки.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X