На тлі протестів: Лукашенко змінив міністра внутрішніх справ Білорусі

29.10.2020 11:41

Президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив нового міністра внутрішніх справ Івана Кубракова. Ексміністра Юрія Караєва призначили помічником президента Білорусі в Гродненській області.

Lukashenko
Фото: Микола Петров/БелТА/ТАСС

Об этом пишет РБК-Украина.

Повідомляється, що вже колишній міністр внутрішніх справ Юрій Караєв призначений помічником президента Білорусі в Гродненській області.

Новим головою МВС став Іван Кубраков, який до цього очолював міліцію Мінська.

Відзначимо, напередодні Караєв в інтерв'ю каналу "Білорусь 1" заявив, що силовики, які вривалися до квартир мінчан, не порушували закон. Мова йде про інциденти, коли протестувальники намагалися сховатися від міліції в чужих квартирах.

Нагадаємо, раніше Караєв також заявляв, що силовикам вдалося збити першу хвилю протестів, але зараз в країні спостерігається друга хвиля.

Крім того, стало відомо, що в Білорусі почали відраховувати студентів за участь в протестах. Зокрема, відрахування почалися в Білоруському державному медичному університеті. Адміністрація вишу також продовжує погрожувати студентам за участь у національному страйку. До цього з закликом до масових відрахувань виступив особисто президент Олександр Лукашенко.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що деякі державні органи влади несуть загрозу національній безпеці України.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X