На подпись президенту передали изменения в закон о Службе внешней разведки

24.07.2020 15:27

Спікер ВРУ Дмитро Разумков підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про Службу зовнішньої розвідки" щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України".

Zelenskyj
Фото: Офис президента

Відповідна інформація зазначається в картці законопроєкту №2414-д, опублікованій на сайті парламенту, передає "Укринформ".

Ухвалений закон сприяє розвитку розвідувальних спроможностей держави та вдосконалює правові засади діяльності СЗР як суб'єкта розвідувального співтовариства. У законі врегульовані питання правового статусу СЗР, керівництва її діяльністю та загальної структури.

Більш чітко визначено правовий статус СЗР як розвідувального органу України у складі сил безпеки, а також військового формування, що входить до складу сектору безпеки і оборони України. Унормовано, відповідно до Конституції України, питання керівництва, призначення та звільнення з посад голови, першого заступника і заступників голови СЗР. Крім того, у законі визначено загальну структуру СЗР, врегульовано питання утворення територіальних підрозділів, підприємств, установ та організацій в межах затвердженої загальної чисельності, визначеної цим документом.

Закон набуде чинності одночасно з набранням чинності закону "Про розвідку", проєкт якого депутати 21 липня відправили на доопрацювання.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X