На Херсонщині у розкраданні 700 тис грн підозрюється директор підприємства

20.11.2020 13:41
За процесуального керівництва Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах і складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році одна з міськрад Херсонщини уклала договір підряду із приватним підприємством про реконструкцію трибун на стадіоні, кошторисна вартість робіт становила близько 10 млн грн. Проте директор підприємства-підрядника з метою заволодіння бюджетними коштами вніс до офіційних документів неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, унаслідок чого з держбюджету на рахунок підприємства було безпідставно перераховано близько 700 тис грн.

Досудебное расследование продолжается.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X