На Дніпропетровщині судитимуть директора ТОВ, дії якої спричинили громаді майже 119 тис грн збитків

18.11.2020 13:47

Царичанським відділом Новомосковської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службового підроблення (ч.2 ст.191, ч.1 ст.366 КК України).

Встановлено, що у 2018 році між Царичанською селищною радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання робіт з реконструкції системи водопостачання в с. Прядівка. З метою заволодіння бюджетними коштами, директор вказаного підприємства внесла до актів приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу цих робіт та використаних матеріалів. Внаслідок таких дій підприємству зайво перераховано майже 119 тис грн бюджетних коштів.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X