На Днепропетровщине 12-летняя школьница выпала из окна

23.09.2020 22:34

У Кривому Розі з вікна на 12 поверсі багатоповерхівки випала 12-річна дівчинка. Травми були несумісні з життям. На думку сусідів, дівчинка могла вчинити самогубство через погану оцінку у школі.

Vikno
Фото: 112.ua

Літи у школі підтвердили, що через погану успішність у неї були проблеми з батьками. Дівчинка була відмінницею, проте подрузі жалілася, що її змушують багато вчитися.

Вчителі кажуть, що вона завжди була товариська та привітна, тому навіть здогадатися ніхто не міг, що є якась загроза.

"В усьому була прикладом для інших у класі. Нам дуже прикро, що стався такий трагічний випадок. Я навіть не можу підібрати слів, для того, щоб якимось чином заспокоїти вчителів і саму себе", – розповіла Раїса Лисенко, директор школи-ліцею №35, передає "Факты".

Нині поліція розглядає версію про доведення школярки до самогубства.

Поряд з місцем трагедії знайшли зошит з низькими оцінками, які поставила вчителька української мови. Психологи кажуть, що підлітки такі речі сприймають іноді надто боляче, тому радять батькам пильно стежити за настроєм своїх дітей.

Як писав раніше "СтопКор", у Києві неповнолітній житель Солом'янського району вирішив накласти на себе руки, перерізавши вени.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

Інші новини

X