Місячна норма опадів за три години: наслідки негоди у Запоріжжі

14.07.2020 14:38

Внаслідок злив, що обрушилися на південь і схід України, у Запоріжжі всього за три години випало 95% від місячної норми опадів.

Zliva_ZP
Фото: скріншот відео H-saltovka

«По всій території області спостерігалися опади, але сильні зливи були тільки у Запоріжжі. За 2 години 55 хвилин випало 45,7 мм опадів — це 95% від місячної норми», — розповіла заступниця начальника обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна, передає Укринформ.

Унаслідок потужних злив постраждала й Харківська область.

Як повідомили у регіональному центрі з гідрометеорології, там випала рекордна кількість опадів за весь час спостережень.

«Починаючи з вечора 13 липня і до 9:00 ранку 14 липня по Харкову і області пройшли сильні дощі. За 12 годин на метеостанції Харкова випало 87 мм, що є абсолютним добовим максимумом опадів не тільки для липня, але і у цілому для станції за весь період спостережень! Минулий рекорд був зафіксований у липні далекого 1881 і становив 83 мм», - говорится в сообщении.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X