Минимум 15 депутатов от "Слуги народа" назначили своих родственников на государственные должности 

25.09.2020 10:43

Журналісти “Схем” провели власне розслідування, в якому дізналися, що мінімум 15 “слуг народу” призначили своїх родичів на посаду помічників депутатів. 

61830423-9b37-4ef3-94a4-ebb9219fe972_w1023_r1_s
Ілюстрація: Схеми

Об этом сообщает Радіо Свобода.

“Саме з друзів та бізнес-партнерів Зеленський сформував своє найближче владне оточення – «Квартал 95» частково перебрався на Банкову, частково у парламент, його друг дитинства очолив Службу безпеки”, - написали журналісти.

Також вони повідомляють, що народні депутати можуть в тому числі за держкошт наймати собі помічників. Щонайменше 15 депутатів із монофракції "Слуга народу" набрали собі в помічники батьків, братів, дружин, чоловіків. Дехто виписує родичам премії з держбюджету та підвищені зарплати.

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, якого екскерівник Офісу президента Андрій Богдан назвав “найвпливовішим депутатом”, заявив: “В Україні це (ред. кумівство) наша національна ідея. Всі куми. Всі – без винятків. Адже в нас у нашій православній слов'янській історії так прийнято”.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, народний депутат Олександр Юрченко, якого підозрюють у корупції, вніс залог та вийшов з СІЗО.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X