Мэр Одессы Труханов не явился на заседание ВАКС

30.09.2020 21:07

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду перенесла на 21 жовтня розгляд справи за обвинуваченням мера Одеси Геннадія Труханова в декларуванні недостовірної інформації за 2017 рік через несвоєчасної явки обвинуваченого до суду.

truhanov
Фото: ЛБ

Об этом сообщает пресс служба ВАКС, передает "Одеса News".

"29 вересня в Вищому антикорупційному суді мало відбутися судове засідання за звинуваченням мера Одеси в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ст.366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України", - говорится в сообщении.

Відзначається, що через несвоєчасну явки обвинуваченого на судове засідання «колегія суддів ВАКС постановила відкласти судовий розгляд на 21 жовтня 2020 року на 09 год.».

У ВАКС нагадали, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура звинувачує Одеського мера в наданні недостовірних відомостей у декларації за 2017 рік. За інформацією правоохоронців, загальна вартість незадекларованого майна в цьому, другому, випадку досягає майже 16,3 млн грн.

Как сообщал "СтопКор" ранее, “вибори” в окупованому Криму визнані нелегітимними.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X