Мати політв’язня Абдуллаєва направила скаргу до ООН

18.07.2020 13:33

Мати політв'язня Теймура Абдуллаєва, Діляра Абдуллаєва, підготувала скаргу до Управління Верховного комісара ООН з прав людини у зв'язку з порушенням прав її сина необґрунтованим довгостроковим переведенням до штрафного ізолятору колонії в РФ.

Krym
Фото: QHA

Про це Абдуллаєва розповіла "Укрінформу", передає "UATV".

"Я склала звернення до Управління Верховного комісара ООН з прав людини. Я підготувала його за допомогою Віталія Саєнка з офісу голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильди Богнер. Це скарга на порушення прав мого сина Теймура, який майже постійно утримується в ШІЗО російської колонії", – повідомила Абдуллаєва.

За її словами, при складанні звернення було враховано останні дані, отримані адвокатом, який напередодні відвідав Теймура Абдуллаєва в ІК-2 м. Салавата (Башкортостан), зокрема протоколи про накладені покарання.

Мати політв'язня повідомила, що раніше, під час перебування її сина у СІЗО в Ростові-на-Дону, він переніс мікроінсульт, після якого обов'язково повинен отримувати спеціальні препарати. У зв'язку з цим український омбудсмен Людмила Денісова зверталася до російської колеги Тетяни Москалькової.

"У мене є відповідь Москалькової, яку переслала мені Денісова. Москалькова сказала, що ситуація взята на контроль, і після прибуття до колонії Теймура обстежать, йому нададуть необхідну термінову медичну допомогу… А замість цього – ШІЗО вже п'ятий місяць. Тобто 4 місяці та 10 днів Теймур без ліків", – наголосила Абдуллаєва.

Вона уточнила, що вислала до колонії бандеролі з ліками, але Теймуру їх не передали, аргументуючи тим, що "у штрафному ізоляторі не прийнято".

Раніше повідомлялося, що фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Теймура Абдуллаєва помістили в штрафний ізолятор до 20 липня.

Нагадаємо, що фігуранта ялтинської "справи Хізб ут-Тахрір" Мусліма Алієва тримають у підвальному приміщенні.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

Інші новини

X