Масові заходи – основна причина поширення коронавірусу, — Степанов

24.09.2020 11:21

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що масові заходи в Україні - це одна з основних причин поширення коронавірусу COVID-19.

stepanov
Фото: УП

Об этом пишет УНН.

"Ми бачимо, що у Дніпропетровській області і у місті Дніпро починається зростання кількості захворівших. Не дуже складно провести відповідний "ланцюг": з точки зору проведення масових заходів, які відбувались. Це ще раз говорить про те, що саме масові заходи є одним з основних чинників розповсюдження коронавірусної хвороби", - підкреслив Степанов.

Він звернувся до представників місцевої влади із закликом не проводити такі заходи, адже їх проведення буде призводити до зростання кількості нових випадків захворювання.

"Будь-які масові заходи, де є велика кількість людей і які проводяться з недотриманням заходів епідемічної безпеки, з недотриманням дистанції тощо, а такі речі як святкування дня міста, або те свято, яке ми бачили у Запоріжжі... воно все буде призводити до зростання кількості захворівших. При чому, до зростання досить миттєвого", - отметил министр.

Как сообщал "СтопКор" ранее, в Украине за минулу добу було підтверджено 3 372 нових випадків захворювання на COVID-19.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X