Лидеры Канады и Турции обсудили катастрофу самолета МАУ в Иране

23.01.2020 22:34

Трюдо і Ердоган зустрілись, щоб обговорити багато питань, у тому числі і катастрофу українського Боїнга в Ірані.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган обговорили розслідування збивання літака авіакомпанії МАУ в Ірані, а також ситуацію на Близькому Сході.

"Прем'єр-міністр подякував президенту Ердогана за допомогу Туреччині в сприянні канадської реакції на трагедію, включаючи транзит членів сімей жертв через Туреччину. Обидва лідери погодилися з тим, що повне, що транспарентне розслідування трагедії має тривати, для того, щоб забезпечити справедливість і дати відповіді сім'ям жертв", - йдеться в повідомленні пресслужби прем'єр-міністра Канади, передає "Хвиля".

Відзначається, що під час розмови Трюдо і Ердоган обмінялися думками про ситуацію на Близькому Сході і прийшли до спільної думки, що для зниження напруженості і досягнення стабільності в регіоні країнам учасникам конфлікту необхідний діалог.

Також лідери двох країн зійшлися на думці, що важливим є і продовження боротьби з ІД.

Трюдо і Ердоган домовилися про продовження і розширення торгового і міжособистісного співробітництва Канади і Туреччини.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X