Крадіжки на понад 3,5 млн грн – на Львівщині затримали злочинну групу (ФОТО)

18.11.2020 18:54
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру чотирьом учасникам злочинної групи у вчиненні крадіжок на території Львівської та сусідніх областей на понад 3,5 млн грн (ч. ч. 3, 4, 5 ст.185 КК України).

За даними слідства, організатор та троє членів групи проникали здебільшого в офісні приміщення, де викрадали грошові кошти та цінні речі. Учасники організованої групи мали чітко розподілені ролі, використовували спецтехніку, різні автомобілі, які згодом продавали чи розбирали на запчастини.

У ході санкціонованих обшуків вилучено засоби зв’язку, п’ять транспортних засобів, знаряддя вчинення злочинів, предмет схожий на пістолет, готівкові кошти.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ Нацполіції у Львівській області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Примечание: в соответствии с ч.1 ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X