Корупційний злочин: начальник одного з відділів податкової підозрюється в одержанні неправомірної вигоди (ФОТО)

17.11.2020 16:16

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру начальнику одного з відділів ГУ ДФС України в Харківській області за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, начальник одного з оперативних відділів Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області вимагав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в розмірі 100 тис. грн щомісячно. Податківець обіцяв не перешкоджати господарській діяльності підприємця, а саме не вживати відповідних оперативних заходів щодо нього.

Правоохоронці задокументували два епізоди одержання неправомірної вигоди на загальну суму 170 тис. грн.

У ході обшуку, проведеного 17 листопада 2020 року за місцем мешкання підозрюваного, вилучено грошові кошти та документи.

Досудове розслідування здійснює територіальне управління ДБР, розташоване в м. Полтаві, оперативний супровід — УСБУ в Харківській області.

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до десяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества.

Напомним, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

 
 
 

Пресс-служба Харьковской областной прокуратуры

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X