Корупційний скандал в “Укрзалізниці”: СБУ викрила схему на понад 4 мільйони гривень

21.09.2020 14:36

Служба безпеки України затримала окремих керівників АТ "Укрзалізниця" за організацію корупційної схеми під час контейнерних перевезень, завдяки якій учасники злочину змогли привласнити собі понад 4 мільйони гривень.

uz
Фото: УП

Об этом сообщает пресс служба СБУ.

"Служба безпеки України викрила окремих керівників АТ "Укрзалізниця" на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень. Оперативники спецслужби встановили, що посадовці штучно створили для однієї із філій АТ "Укрзалізниця" завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів. Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. У подальшому такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку", - говорится в сообщении.

Зазначається, що у межах розпочатого кримінального провадження, задокументували виведення у тінь через рахунки фірм з ознаками фіктивності понад 4 мільйони гривень. Гроші були привласнені організаторами та учасниками протиправної схеми.

Під час обшуків у Києві та Одесі у службових приміщеннях Укрзалізниці та офісі комерційної структури правоохоронці виявили оригінали печаток компаній із ознаками фіктивності, чорнову бухгалтерію, фінансово-господарську документацію та матеріали листування фігурантів. Також вилучено понад 1,2 мільйона гривень, на які судом накладено арешт.

ukrzaliznicya
Фото: СБУ

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X