Конфлікт між Україною і Болгарією завершився

23.05.2020 01:31

Конфлікт між Україною і Болгарією стосовно розбіжностей щодо забезпечення прав болгарської громади на українській території вичерпаний.

Відомо, що суперечка виникла через поділ Болградського району Одеської області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

22 травня, дану ситуацію під час зустрічі обговорили заступник глави МЗС України Василь Бондар і посол Болгарії Костадин Коджабашев, повідомили у МЗС.

"Дипломати завжди знаходять спільну мову. Між Україною і Болгарією немає розбіжностей щодо забезпечення прав болгарської громади в Україні. Ми домовилися вирішувати всі актуальні питання в конструктивному дусі", - повідомив Бондар.

Як запевнили болгарського посла у МЗС, адміністративно-територіальна реформа на рівень забезпечення прав болгарської громади в Одеській області не впливає.

Водночас, Костадин Коджабашев наголосив на важливості збереження національної, культурної та мовної ідентичності болгарської громади в Україні.

Заступник глави МЗС України подякував Коджабашеву за готовність передати Україні медичні засоби.

источник: Gazeta.ua

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X