Колишній президент Євроради: справедливої Європи без незалежної України бути не може

23.10.2020 11:44

Колишній президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що справедливої Європи без незалежної України бути не може. Також він додав, що керівництву ЄС треба переглянути свою політику до сходу.

tusk
Дональд Туск Фото: Flickr

Об этом пишет Украинская правда.

"Не може бути справедливої Європи без незалежної України. Не може бути безпечної Європи без безпечної України. Простіше кажучи, не може бути Європи без України", - заявил он.

Він підкреслив, що Євросоюзу слід переглянути своє ставлення до Сходу Європи в цілому, а всім зацікавленим країнам треба подати політичний сигнал та гарантувати досяжність мети членства в ЄС та НАТО з чіткими планами дій.

"Або Сполучені Штати, Європейський Союз та демократії регіону, серед яких і Україна, запропонують продумані підходи, як підтримати Схід Європи на важкому шляху до демократії, реальної незалежності та членства в європейському проекті, або ж вакуум лідерства заповниться Росією", - сказав Туск.

Как сообщал "СтопКор" ранее, президент Зеленський хоче провести Олімпіаду в Україні.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X