Колишній керівник одного з вишів Харківщини підозрюється у розтраті майже 300 тис грн

18.11.2020 17:58

За процесуального керівництва Харківської місцевої прокуратури № 2 повідомлено про підозру колишньому в. о. ректора одного з вищих навчальних закладів за фактом розтрати чужого майна у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, підозрюваний затвердив Положення про функціонування Центру заочної, дистанційної та післядипломної освіти та Деканату по роботі з іноземними студентами з грудня 2014 року по липень 2018 року. Проте підрозділи фактично не існували і свої функції не виконували. Разом з тим, підозрюваний призначив на посади в. о. декана заочного факультету та декана по роботі з іноземними студентами двох осіб і погодив їм виплати у вигляді надбавок до заробітної плати за додаткове навантаження. Таким чином на їхні рахунки безпідставно перераховано бюджетні кошти на загальну суму близько 300 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Київський відділ поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області.

Напомним, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X