Колишній керівник апарату Апеляційного суду Луганської області підозрюється у заволодінні бюджетними коштами

17.11.2020 11:58

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику апарату-голові ліквідаційної комісії Апеляційного суду Луганської області за фактом заволодіння чужим майном та службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, посадова особа суду з листопада 2018 року по лютий 2019 року вносила неправдиві відомості до фінансової документації й без погодження з Державною судовою адміністрацією України незаконно нараховувала собі та своєму заступнику щомісячні премії, а також надбавки за інтенсивність праці. Внаслідок неправомірних дій Державній судовій адміністрації України завдано матеріальну шкоду в розмірі понад 145 тис грн.

На даний час до суду направлено клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Нацполіції України.

Напоминаем, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Луганської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X