Кабмін забрав гроші у хворих на рак і віддав на «Велике будівництво» Зеленського

27.10.2020 11:06

Кабінет міністрів України своїм рішенням передав на будівництво доріг понад 60 мільйонів гривень, які повинні були піти на удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. 

Kabmin
Фото: Економічна правда

Об этом пишет Економічна правда з посиланням на “Наші Гроші”.

Зазначається, що загалом за цією бюджетною програмою перерозподілили 104,752 млн грн.

Зокрема, 20 млн грн передали Міносвіти для реставрації головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн грн - Міносвіти на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ, 6 млн грн - Міносвіти на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря по вул. Г. Сковороди, 2 у Подільському районі Києва.

Ще 10 млн грн передали Міненерго на реалізацію державного інвестиційного проєкту "Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей".

Кабмін також затвердив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору.

Так, із 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 мільйонів піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн - також на розвиток доріг у Львівській області.

Как сообщал "СтопКор" ранее, в Івано-Франківську діти з 28 жовтня йдуть до школи.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X