Кабмін хоче підвищити зарплати чиновникам

28.09.2020 14:15

Кабінет міністрів України збирається підвищити заробітну плату чиновникам. Вони планують внести зміни до постанови КМУ від 18 січня 2017 року №15 щодо оплати праці працівників державних органів.

Kabmin
Фото: censor.net

Про це повідомляє Про це повідомляється на сайті Федерації профспілок, передає РБК-Украина.

Планується, що посадові оклади усіх категорій державних службовців зростуть з 1 січня 2021 року.

Зокрема, пропонується підвищити з 37,8 тисяч гривень до 39,5 тисяч гривень посадовий оклад керівника наступних структур: Апарат Верховної ради, Секретаріат Кабінету міністрів, Офіс президента, апарати (секретаріати) Ради національної безпеки і оборони, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Водночас посадові оклади на посадах державної служби підкатегорії ВЗ у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, становлять два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня 2021 року. Посадовий оклад збільшується з 4 204 до 4700 гривень.

Как сообщал "СтопКор" ранее, Кабінет міністрів погодив кандидатуру нового голови Чернігівської ОДА.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X