Ізраїль може надати допомогу постраждалим від паводку на Західній Україні

24.06.2020 14:22

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль подякував Ізраїлю за готовність надати першочергову гуманітарну допомогу для постраждалих від паводку регіонів України.

Фото: ДСНС

"Багато людей на заході України залишилися відрізаними від цивілізації через екологічну катастрофу. На власні очі побачив її жахливі масштаби. Ситуація критична, і я вдячний Ізраїлю за готовність надати першочергову гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів", - написав Шмигаль у Twitter.

Нагадаємо, сьогодні, 24 червня 2020 р., прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова ДСНС Микола Чечоткін і командувач Національної гвардії Микола Балан здійснили обліт найбільш затоплених територій Івано-Франківської області з метою моніторингу наслідків негоди.

как повідомляв СтопКор, за словами прем'єр-міністра, ситуація на Івано-Франківщині критична, затоплення перевершує масштаб 2008 року.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X