Хабар за пом’якшення умов тримання – викрито посадовця Менської виправної колонії (ФОТО)

18.11.2020 11:44

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури одного із заступників керівника державної установи «Менська виправна колонія № 91» викрито на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець мав отримати від засудженого 23 тис грн за прийняття позитивного рішення комісією із застосування пільг щодо пом’якшення умов тримання.

Його затримали у порядку ст. 208 КПК України підчас одержання частини обумовленої суми - 15 тис грн. Наразі затриманому повідомлено про підозру.

Викрито посадовця прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Чернігівській області.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Чернігівської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X