Фокін попросив вибачення за обмовку

24.09.2020 17:08

Перший заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін перепросив за використання слова "повстанці" щодо терористів на Донбасі.

Fokin
Фото: 112.ua

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", у коментарі Фокіна йдеться, що правильно було б сказати "бойовики", передає "OBOZREVATEL".

"Я щиро прошу вибачення у всіх, кого зачепили мої слова. Як патріот України і як один із перших керівників відродженої Української держави, я щиро бажаю і зроблю все для того, щоб в Україну повернувся мир, щоб не гинули наші військові, мирні громадяни. Такою бачу свою роль в українській делегації в ТКГ", - сказал он.

Фокін зазначив, що йому справді шкода, що його обмовка викликала такий значний резонанс у суспільстві.

"Водночас хочу запевнити всіх, що зусилля, які ми з колегами докладаємо для досягнення нашої з вами спільної мети – відновлення суверенітету України й територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово!", – наголосив політик.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 24 вересня, після тривалої боротьби за життя, помер боєць ВСУ Костянтин Оверко.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X