Десятки миллионов гривен убытков: в Днепропетровской активисты разоблачили песчаных нелегалов (фото)

17.09.2020 15:36

У Дніпропетровській області активісти ГО "Стоп корупції" викрили піщаних нелегалів, які незаконно видобули близько 300 тисяч тонн піску. Розмір завданих зловмисниками державі збитків вимірюється десятками мільйонів гривень.

Dnipropetrovshyna pisok STOPCOR
Фото: Стопкор

Про це на своїй сторінці у фейсбук написав голова правління ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Жесть, ми на нелегальній точці видобутку піску ФОП Маляр в Петриківському районі Дніпропетровської області, кількість вибраного піску з земель С/Г призначення сягає приблизно 300 тис. тонн, а збитки, завдані НПС та екології таким незаконним кар'єром, вимірюються десятками мільйонів гривень", - отметил он.

Бондарчук також опублікував фотографії з нелегального піщаного кар'єру.

Правозахисник нагадав, що деякий час тому організація вже звертала увагу правоохоронних органів на функціонування нелегального кар'єру, однак – безрезультатно.

"Ми вже були тут з поліцією місяць тому. Правоохоронці запевняли, що наведуть лад. Проте навели лад тільки, мабуть, у своїх кишенях", – припустив Бондарчук.

Він також закликав відреагувати на протизаконний видобуток піску голову Держекоінспекції Андрія Мальованого та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У цей же день активісти ГО "Стоп корупції" на чолі з головою правління організації Ігорем Бондарчуком поспілкувались із представниками обласної прокуратури та повідомили їм про розкрадання державних надр у величезних масштабах.

procuratura dnipro
Фото: СтопКор

Інформацію про злочини також передали начальнику відділу поліції в Дніпропетровській області Сергію Бухіннику.

policiya Dnipro
Фото: СтопКор
Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X