Депутат от "Свободы" вырвал микрофон прежнему однопартийцу (видео)

04.02.2020 09:43

На засіданні постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства, депутат від ВО "Свобода" Володимир Назаренко зламав мікрофон колишньому однопартійцю Святославу Кутняку. Про це повідомив активіст Володимир Тищенко.

За його словами, Назаренко разом з групою "свободівців" перешкоджав Кутняку "виконувати свої прямі обов'язки депутата і працювати в комісії, членом якої він є, а також здійснював "відверто хуліганські дії" і "знищив майно громади".

"Враховуючи сьогоднішні події на комісії ЖКГ, в діях групи осіб щодо депутата Київської міської ради Святослава Кутняка вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 351 Кримінального кодексу України, а саме, створення штучних перешкод у його роботі, що може каратися обмеженням волі на термін до трьох років", - написал Тищенко у фейсбуці.

Зазначимо, що в листопаді 2019 року після виходу депутата Верховної Ради 8-го скликання Юрія Левченка зі "Свободи" Прохор Антоненко і Святослав Кутняк вийшли з партії і фракції "Свободи" у Київраді.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X