ДБР затримало “на гарячому” прокурора Дніпропетровської області під час одержання хабара (ВІДЕО)

24.09.2020 20:18

Державне бюро розслідувань викрило одного із прокурорів Томаківського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області під час одержання неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав і одержав 25 тисяч гривень за скасування постанови слідчих поліції про закриття кримінального провадження, зареєстрованого за заявою заявника, активізацію досудового розслідування та подальшого притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

24 вересня 2020 року працівника прокуратури затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, за місцем його роботи і проживання тривають обшуки.

Попередня кваліфікація: одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру, обрання запобіжного заходу  у вигляді тримання під вартою.

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 10 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 3 лет с конфискацией имущества.  

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора, оперативний супровід - ГУ БКОЗ СБУ, Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X