“Бідна Катя” – родині одіозної судді Плахотнюк, яка намагається потрапити у Вищий антикорупційний суд, належить 28 гектарів землі на Вінниччині

02.11.2018 13:20

Сьогодні, 02 листопада 2018 року, Вища рада правосуддя вкотре розглядає дисциплінарну скаргу стосовно одіозної судді Голосіївського районного суду міста Києва Катерини Григорівни Плахотнюк.

Зазначимо, що протягом 2016-2017 років у ВРП щонайменше 3 рази слухали справи стосовно цієї неоднозначної постаті. За інформацією, що надійшла до правозахисників від громадян, які звертаються на "гарячу лінію", Катерина Плахотнюк занадто тісно співпрацює з правоохоронними органами, виносить неправосудні ухвали на обшуки, арешти, які суперечать чинному законодавству.

Відзначилась вона також і в цивільних справах, про що свідчать дані, отримані нами від інсайдерів та у ході збору інформації з відкритих джерел.

Дослідження декларації судді Плахотнюк також викликало більше запитань, ніж відповідей.

Так, до 2016 року "бідна Катерина" декларувала лише службову квартиру на Позняках, 12 соток на Крюківщині та недобудову у цілих 0 "квадратів". Проте зі зміною законодавства, у 2016 році в декларації з’являються батько-пенсіонер, безробітний син, а "недобудова" раптом виявляється будинком у 150 квадратних метрів. Та головне – доводиться зазначити, що саме з того року, коли указом Леоніда Кучми випускниця юрфаку набула статус розпорядника правосуддя, родині Катерини Плахотнюк належить 28 гектарів(!) землі на Вінниччині.

Ось так, наприклад, виглядає 1 гектар, а в цієї родини їх цілих 28.

Проте, згідно з декларуванням, прибутку з цієї родючої землі ніхто не отримує, або отримує у сумі близько 3796 гривень на рік – саме стільки доходу з оренди майна вказано у декларації за 2016. Щоправда, у 2017 ця сума зросла аж до 9627 гривень. На рік. За 28 гектарів землі у серці Поділля.

Але повернімося до дисциплінарних скарг, які на Катерину Григорівну надходять із завидною регулярністю. За жодною скаргою Вища рада правосуддя так і не спромоглася відкрити жодного дисциплінарного провадження. Чи не тому, що член ВРП Вадим Антонович Нежура, до речі, співвласник 8 квартир та 1 будинку загальною площею більш як 1000 кв.м. – з того ж 2002 року дуже добре співпрацював із "бідною Катею" у тому ж самому Голосіївському суді?

Отже, "СтопКор" пильно слідкуватиме за ходом розгляду чергової дисциплінарної скарги та подальшою кар’єрою Катерини Плахотнюк, яка, судячи з усього, мітить на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X