Активисту Приходько не передают в российском СИЗО лекарства от родных - адвокат

21.09.2020 21:02

Як передає Укрінформ, про це в коментарі Крим.Реалии розповів адвокат Назім Шейхмамбетов.

Адвокат вказав на те, що Приходько має низку хронічних захворювань, і тримання в СІЗО погіршило стан здоров'я кримчанина.

"Його сім'я дуже пильно стежить за його станом здоров'я і регулярно відправляє йому ліки, які він на регулярній основі приймає. Наприкінці серпня йому відправили чергову посилку, але йому її не передають, при цьому нічого не пояснюють. Згідно з поштовим ідентифікатором, ми відстежили, що ця посилка була відвантажена в СІЗО ще п'ятого вересня, і станом на 17 вересня посилку Олегу Аркадійовичу не передали. Хоча за законом посилку мають передавати наступного дня", – розповів Шейхмамбетов.

Зазначається, що коментарі або пояснення представників СІЗО щодо такої тривалої затримки передачі посилки Приходьку відсутні.

Как сообщал Укринформ, 28 мая 2020 в Южном окружном военном суде Ростова-на-Дону началось рассмотрение по существу уголовного дела в отношении Олега Приходько. Украинский активиста обвиняют по следующим статьям УК РФ: ч. 1 ст. 30 и ч. 1 статьи 205 (подготовка к совершению террористического акта), ч. 1 статьи 222 (приобретение и хранение взрывчатых веществ) и ч. 1 статьи 223.1 (изготовление взрывчатых веществ).

27 марта 2020 Приходько продлили арест до 15 сентября 2020 года, а через несколько дней этапировали в Ростов-на-Дону.

7 вересня російський Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону продовжив ще на три місяці термін утримання під вартою Приходька.

Фото: Krym.org (RFE/RL)  

источник: Укринформ

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X