23 000 гривень за переміщення тютюнових виробів з Республіки Білорусь – ДБР затримало прикордонника

17.11.2020 13:13

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали інспектора прикордонної служби прикордонного поста «Млинове» під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За попередньою інформацією, прикордонник одержав 23 000 гривень за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів поза пунктами пропуску через державний кордон з Республіки Білорусь на територію України. За неправомірну вигоду затриманий мав надати інформацію щодо часу та місця розміщення прикордонних нарядів. 

У ході слідства правоохоронці задокументували декілька фактів одержання природнником неправомірної вигоду на загальну суму 31 000 гривень.

Сейчас продолжаются первоочередные следственные действия, решается вопрос о сообщение задержанному о подозрении и избрании в отношении него меры пресечения.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.  

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюють прокурори  військової прокуратури Луцького гарнізону. Оператавний супровід проводився спільною міжвідомчою групою у складі Луцького прикордонного загону та УСБУ у Волинській області.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X