143 млн грн збитків державному банку – оцінювачу повідомлено про підозру

16.11.2020 17:09

Київською місцевою прокуратурою № 7 повідомлено про підозру оцінювачу нерухомості за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, а також використання підроблених документів (ч. 2 ст. 365-2, ч. 2 ст. 358 КК України).

За даними слідства, державний банк з метою оцінки ринкової вартості належних йому 52 квартир, розташованих у центральній частині м. Києва, звернувся за послугами до оцінювача. Однак, діючи в інтересах окремих осіб та суб’єктів господарювання, оцінювач на підставі підроблених документів у три рази занизив ринкову вартість вказаних об’єктів нерухомості.

За результатами реалізації квартир за заниженою вартістю державному банку спричинено шкоду у розмірі 143 млн грн.

З метою недопущення подальших незаконних дій рішенням суду на об’єкти нерухомості накладено арешт. Також встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до злочинів.

Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими Подільського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X