1000 доларів США за уникнення кримінальної відповідальності: двоє оперуповноважених Нацполіції постануть перед судом (ФОТО)

16.11.2020 15:22

За погодженням з Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох старших оперуповноважених одного з відділів поліції ГУНП в Харківській області за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

как сообщалось ранее, до правоохоронних органів звернулись жінка разом з сином з інформацією про те, що працівники поліції вимагають у її сина грошові кошти за уникнення кримінальної відповідальності за фактом можливої причетності її сина до вчинення крадіжки.

У ході досудового розслідування встановлено, що, знаходячись у салоні службового автомобілю, двоє старших оперуповноважених сектору кримінальної поліції Люботинського відділу поліцїї Харківського ВП ГУНП одержали від заявниці неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США. Поліцейські обіцяли не складати, не реєструвати та не передавати до слідчого підрозділу поліції матеріали за фактом можливої причетності її сина до вчинення крадіжки, що могло стати підставою для притягнення до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві, оперативний супровід — Харківське управління ДВБ НП України.

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до десяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества.

 

 

Пресс-служба Харьковской областной прокуратуры

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X