“Розвідки наша і російська попрацювали, побачили ці центри”, – Лукашенко про наявність американських спецслужб у Києві

"Президент" Республіки Білорусь Лукашенко заявив, що в Києві нібито діє центр американських спецслужб, діяльність якого підтвердили представники білоруської та російської розвідок. Про це він повідомив під час зустрічі з працівниками заводу "Гомсільмаш", передає "ZIK" посилаючись на "БЕЛТА".

Lukashenko
Фото: gazeta.ru

На думку Лукашенка, найпотужніші спецслужби світу працюють саме проти Білорусі, а центри їхні центри розташовані в Україні та Польщі.

"США – вони під Варшавою центр створили, а зараз в Києві створили. Гаразд я б сказав, але ми з росіянами, розвідки наша і російська попрацювали, побачили ці центри. Жодного поляка там немає. Це тільки територія. Там всі американці сидять – розумні, талановиті, здібні люди", – сказав він.

Крім того, політик заявив, що сучасні технології "качають всю планету" за допомогою інтернету.

"Ось ви створили, ви качали, ви втручалися в чужі вибори, ось отримали самі. Це їм, розумієте, поперек горла Білорусь, треба зім'яти. Не вийде!", – висловився Лукашенко.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко розпорядився навести порядок у Мінську і прибрати стихійні меморіали на вулицях міста. За його словами, столицю Білорусі не можна "перетворювати на кладовище".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Київ запровадив санкції проти Білорусі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини